Barcode: 334521347968757108829
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1,230.0 kcal |
| Fat | 78.0 g |
| of which saturated | 37.0 g |
| Carbohydrates | 88.0 g |
| of which sugars | 17.0 g |
| Fiber | 5.0 g |
| Proteins | 45.0 g |
| Salt | 8.7 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Appetizers Sides
McDonald's, Yoplait Go Gurt Low Fat Strawberry Yogurt
McDonald's
A
Golden Corral, Applesauce
Golden Corral
C
The Capital Grille, Cast Iron Garlic Shrimp
The Capital Grille
C
Carrabba's Italian Grill, Plain Freshly Steamed Broccoli
Carrabba's Italian Grill
A
IHOP, Onion Rings
IHOP
E
Panera Bread, Blueberry Squeezable Yogurt, Kids
Panera Bread
B
Wawa, Potato Salad
Wawa
D
Jimmy John's, Thinny Jimmy Chips
Jimmy John's
Little Caesars, Hot N Ready Caesar Wings, Oven Roasted
Little Caesars
B
Sonic, 8 Mozzarella Sticks, Large
Sonic
E
TGI Friday's, Green Bean Fries
TGI Friday's
E
Chipotle, Chips & Tomatillo Green Chili Salsa
Chipotle
C