Barcode: 38659124599864
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 116.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 28.0 g |
| of which sugars | 27.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Lemonade
Waitrose
C NOVA 4
Kefir Raspberry
Waitrose
B NOVA 4
Oat unsweetened
Waitrose
C NOVA 4
Pressed Apple Juice
Waitrose
E NOVA 1
Gut Health kefir natural
Waitrose
C
Crisp And Warming Apple Juice with Ginger
Waitrose
C NOVA 1
Apple Juice from concentrate
Waitrose
D NOVA 1
apple and elderflower high juice
Waitrose
C NOVA 4
Unsweetened Soya
Essential Waitrose
B NOVA 4
Waitrose pineapple juice
Waitrose
D NOVA 1
Sicilian Blood Orange Juice
Waitrose
C NOVA 1
WAITROSE & PARTNERS CLOUDY LEMONADE MADE WITH REFR
Waitrose
C NOVA 4