Barcode: 109377274949916378894422
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1,260.0 kcal |
| Fat | 80.0 g |
| of which saturated | 34.0 g |
| Carbohydrates | 56.0 g |
| of which sugars | 14.0 g |
| Fiber | 6.0 g |
| Proteins | 78.0 g |
| Salt | 5.4 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Entrees
Carrabba's Italian Grill, Fettuccine Alfredo, Regional
Carrabba's Italian Grill
E
O'Charley's, 8 Oz Prime Rib, Blackened
O'Charley's
C
Wawa, Chipotle Tuna Salad Hoagie Bowl
Wawa
E
Applebee's, Riblets, Refill Order
Applebee's
E
Joe's Crab Shack, Ragin Cajun Steampot For 2
Joe's Crab Shack
E
Bob Evans, Sunrise, High Calorie
Bob Evans
B
Joe's Crab Shack, Popcorn Shrimp, Basket
Joe's Crab Shack
E
Golden Corral, Honey Teriyaki Chicken Breasts
Golden Corral
A
Applebee's, Riblet Platter
Applebee's
E
Golden Corral, Baked Honey Teriyaki Chicken Legs
Golden Corral
D
Golden Corral, Chicken Quesadilla
Golden Corral
E
Del Taco, Carne Asada Wet Burrito Plato
Del Taco
A