Barcode: 633854146095157480
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 68.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 17.0 g |
| of which sugars | 16.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Espresso Barista
amaroy
NOVA 1
lemon tea
Snapple
D Eco-Score B
Tropical Mango Splash
Arizona
E NOVA 4
Reine Buttermilch, max. 1% Fett
Gut & Günstig
B NOVA 1
Kefir mild auf Heidelbeerspiegel
Nöm
D NOVA 4 Eco-Score E
Milch 1,5%
Berchtesgadener Land
B NOVA 1 Eco-Score B
Campbells V8 Vfusion + Energy Strawberry Lemonade
V8
C NOVA 4
Mineralwasser
Altmühltaler Quelle, Altmühltaler Quelle (Aldi Süd), Aqua Culinaris, Quellbrunn, Milbona
A NOVA 1
Peppermint Tea
Twinings
NOVA 1 Eco-Score A
Naturell Noe-Ouelle
Aqua culinaris,Quellbrunn,Hansa-Heemann
A NOVA 1
Kefir mild auf Erdbeerspiegel
Nöm
E NOVA 4
Protein Soda
Joy Burst
C NOVA 4