Barcode: 4225924049692
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 41.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | — |
| of which sugars | — |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 8.0 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
undefined
Related Products in Toppings Ingredients
Jersey Mike's Subs, Extra Cheese, For #9 Club Supreme, Wrap
Jersey Mike's Subs
E
Marco's Pizza, Mild Cheddar Cheese, Large
Marco's Pizza
B
Moe's Southwest Grill, Chipotle Ranch, Side
Moe's Southwest Grill
C
Sheetz, House Blend Brewed Coffee, For Red Alert, Large
Sheetz
A
Famous Dave's, Rich & Sassy Daves Original Recipe
Famous Dave's
D
Papa Murphy's, Cream Cheese Frosting
Papa Murphy's
E
Jersey Mike's Subs, Extra Meat & Cheese, For Chicka Phila Roni, Giant
Jersey Mike's Subs
B
McDonald's, Creamy Ranch Sauce
McDonald's
C
Wawa, Garlic Aioli, For Cheese Artisan Sandwich
Wawa
B
Wawa, Tuna Salad, Junior, Extra Meat
Wawa
D
Sheetz, Irish Cream Syrup, For Red Alert, Small
Sheetz
C
Jersey Mike's Subs, Chipotle Mayo Dressing
Jersey Mike's Subs
E