Barcode: 8436038815446
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 519.0 kcal |
| Fat | 29.4 g |
| of which saturated | 3.3 g |
| Carbohydrates | 52.6 g |
| of which sugars | 1.9 g |
| Fiber | 7.9 g |
| Proteins | 7.1 g |
| Salt | 2.1 g |
Ingredients
Patata, aceite de girasol, aroma [Jarabe de glucosa en polvo, sal, azucar, potenciadores del sabor (E621), acidulantes (E262,E330) especias, tomate en polvo, aroma natural, colorantes (E160c), edulcorante (E954)] y sal.
Additives
e160c
e262
e330
e621
e954
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Fermentiertes Bio-Kimchi, nicht pasteurisiert
Suur
C
Morning Fuel
Alpha Food
D NOVA 4
Naschtafel Haselnuss
Nasch Natur
E NOVA 3
Baguette kruiden
coolback
D NOVA 3
Porridge Blaubeere
HAFERKATER
C NOVA 1
Kimchi-Style Fermentiertes Bio-Kraut
Suur Kulturschock
C NOVA 3
Chipz! Sweet Chilo Pepper
4BRO
E NOVA 4
Baghetă Usturoi
K-Classic
NOVA 3
Cashew Mus
Sir Plus
C NOVA 3
Porridge Apfel-Zimt
HAFERKATER
C NOVA 3
Baguette Kräuter
Kaufland Classic
D NOVA 3
Ice Tea Mango Maracuja
4BRO
D NOVA 4