Barcode: 0004131810050
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 326.0 kcal |
| Fat | 8.1 g |
| of which saturated | 3.5 g |
| Carbohydrates | 53.5 g |
| of which sugars | 11.6 g |
| Fiber | 2.3 g |
| Proteins | 7.0 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
Rolls: enriched flour (bleached wheat flour, niacin, reduced iron, thiamine mononitrate, riboflavin, folic acid), water, sugar, palm oil, eggs, yeast, salt, enzymes, ascorbic acid, soybean oil.
Related Products
EAA Blackberry Flavor
ESN
NOVA 4
Peanut Caramel
Designer Bar, ESN
NOVA 4
Esn Iso Whey Lemon Pie
NOVA 4
Protein Dream Cream Coconut
ESN
D NOVA 4
ISO-WHEY HARDCORE Vanilla Caramel
ESN
NOVA 4
Designer Bar Crunchy Salted Caramel
ESN
NOVA 4
Designer Protein Bar
ESN
NOVA 4
EAA Peach Ice Tea
ESN
NOVA 4
Designer Bar Hazelnut Nougat
ESN
NOVA 4
Designer Whey Protein - Salted Caramel
ESN, Fitmart
NOVA 4