Barcode: 0892805005263
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 90.9 g |
| of which sugars | 90.9 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
Sugar, cloves, salt, and other spices.
Related Products in Condiments
Fine pure sea salt
Food Club
E NOVA 3
Southwest chipotle seasoning blend
A NOVA 4
Salt free table seasoning blend
A NOVA 1
Tomato Ketchup
Food Club
D NOVA 4
Coarse pure sea salt
E NOVA 3
Tomato Ketchup
Clear Value
D NOVA 4
Bacon flavored salt, bacon
E NOVA 4
Mesquite habanero grinder, mesquite
E NOVA 3
Fine pure sea salt
E NOVA 3
Tomato Ketchup
Food Club
D NOVA 4
Tomato Ketchup With Jalapenos
Food Club
D NOVA 4
Chunky pasta sauce
C NOVA 4