Barcode: 0859174003757
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 100.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 21.4 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 2.9 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
Yellow hot chilli pepper, salt and citric acid.
Additives
e330
Related Products in Condiments
Passata
Delhaize
A NOVA 3 Eco-Score B
Lady's Choice Bacon Spread
Lady's Choice
E NOVA 4 Eco-Score D
Thai Red Curry Paste
Blue Dragon
D NOVA 4
Лютеница Първомай
Булконс
D
HOT DIP
boni SELECTION
C NOVA 4
Pesto alla genovese
Garofalo,Herba Ricemills
E NOVA 4 Eco-Score D
Aderezo Hellmann's light
Hellmann's
D NOVA 4 Eco-Score D
Hellmans Vegan Garlic Mayo 270g
Hellmann's
E NOVA 4 Eco-Score C
Napoletana
Delhaize
C NOVA 3 Eco-Score B
Aceto Balsamico
Alnatura, Alnatura GmbH, Alnatura / Amazon
NOVA 2
Mayonesa
Kraft,Heinz
D NOVA 4 Eco-Score D
Mayonesa Hellmann's Clásica
Hellmann's
E NOVA 4 Eco-Score D