Barcode: 0939222493614
Yellow corn flour
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 360.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 78.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 8.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
De-germinated yellow corn.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Muesli croustillant aux fruits rouges
Leader Price
D NOVA 3
Mélange de céréales et copeaux de chocolat sans gluten
Leader Price
D NOVA 4
Topcao
Leader Price
E NOVA 4
Riz soufflé goût chocolat
sans
D NOVA 4
TopCao
Leader Price
D NOVA 4
Top miel
Leader Price
C NOVA 4
Topmiel boules de céréales soufflées au miel
Leader Price
D NOVA 4
Cereales au caramel et au chocolat
Leader Price
C NOVA 4
Pétale de Blé goût chocolat
Leader Price
C NOVA 4
Muesli floconneux nature aux graines
Leader Price
A NOVA 4
Flakes maïs sucrés
Leader Price
D NOVA 3
Topcao Céréales chocolatées fourrage chocolat
Leader Price
D NOVA 4