Barcode: 0039978111258
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 350.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 80.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | 2.5 g |
| Proteins | 7.5 g |
| Salt | — |
Ingredients
Corn.
Related Products in Meals
Cream of Chicken Soup
Marks & Spencer
B NOVA 4
Chunky vegetable & chicken soup
Marks & Spencer
B
Pork tonkotsu ramen soup, spicy
E NOVA 4
Rice noodles with shrimp soup
E NOVA 4
Vegetarian vegetable ramen soup
E NOVA 4
Ramen soup, fried garlic chicken
E NOVA 4
Soup, savory miso ramen
E NOVA 4
Instant vietnamese rice noodles bowl
Assi
C NOVA 4
Chicken salad
C NOVA 4
Miso soup with Tofu
Kabuto
E NOVA 4
Beef pho rice noodle soup
E NOVA 4
Soup, vegetarian kimchi ramen
E NOVA 4