Barcode: 0035204400974
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 333.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 66.7 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 11.1 g |
| Salt | 7.2 g |
Ingredients
Corn meal, processed wheat, enriched bleached wheat flour (bleached wheat flour, niacin, reduced iron, thiamine mononitrate, riboflavin, folic acid), salt, spices, monosodium glutamate, garlic.
Additives
e621
Related Products in Condiments
Pesto Rosso
Dm Bio
NOVA 3
Naturel
Trophy Smaakmakers
D NOVA 4
Tomaten Ketchup
Aldi
D NOVA 4
Balsamico
dm
NOVA 2
Pesto genovese
ener bio
E NOVA 3
Tomatensauce Kräuter
DmBio
A NOVA 3
Honing mosterd
Trophy Smaakmakers
D NOVA 4
Sauce Tomate À La Provençale
Aldi
B NOVA 4
Pesto Rosso
DmBio, dmBio (DM)
D NOVA 3
pesto Pomodoro
Viva il Gusto
D NOVA 3
Vegane Remouladencreme
DmBio
D NOVA 4
Mary Kwong Hoi Sin Sauce
Mary Kwong
E NOVA 4