Barcode: 0085239113554
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 367.0 kcal |
| Fat | 5.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 73.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 13.3 g |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
popcorn
Related Products in Snacks
Rocky Mtn Provisions, Gorp Trail Mix
Rocky Mountain Foods Inc.
E NOVA 4
Rocky Mtn Provisions, Jumbo Sunflower Kernels
Rocky Mountain Foods Inc.
D NOVA 4
Honey Roasted Cashews
Rocky Mountain Foods Inc.
D NOVA 4
Rocky Mtn Provisions, Giant Toasted Corn
Rocky Mountain Foods Inc.
D NOVA 4
Peanut Butter Cup Roasted & Salted Peanuts, Mini Milk Chocolate Peanut Butter Cups, Dried Cranberries, Peanut Drops, And Dried Red Tart Cherries Trail Mix, Peanut Butter Cup
Rocky mtn provisions
E NOVA 4
Rocky Mtn Provisions, Honey Roasted Cashews, Cocoa
Rocky Mountain Foods Inc.
E NOVA 4
Rocky Mtn Provisions, Big Island Blend Trail Mix
Rocky Mountain Foods Inc.
E NOVA 4
Rocky Mtn Provisions, Giant Toasted Corn, Sea Salt
Rocky Mountain Foods Inc.
C NOVA 3
Rocky Mtn Provisions, Trail Mix
Rocky Mountain Foods Inc.
D NOVA 4
Rocky Mtn Provisions, Sriracha Honey Roasted Cashews
Rocky Mountain Foods Inc.
E NOVA 4
Rocky Mtn Provisions, Bar Room Blitz - Trail Mix
Rocky Mountain Foods Inc.
E NOVA 4
Rocky Mtn Provisions, Wasabi Trail Mix
Rocky Mountain Foods Inc.
D NOVA 4