Barcode: 4605922006688
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
чай черный байховый
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Леща Френска
Krina
A NOVA 1
Бланширан ориз
Krina, Крина
B NOVA 1
Български ориз
КРИНА,krina
B NOVA 1
Червена леща Фина Белена
Крита, Krina
A NOVA 1
Киноа и перлен ориз
Krina
B NOVA 3
Българска леща
Крина
A NOVA 1
Ориз Балдо
Krina, Крина
B NOVA 1
Леща
Krina
B NOVA 3
Ориз Жасмин
Krina
B NOVA 1
Червен боб
Krina
A NOVA 1
Нахут
Krina
A NOVA 3
Бял ориз
Крина, Krina
B NOVA 1