Barcode: 8718114822853
Yellow Label granulowana
by Lipton
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
rainforest alliance
Categories
Available in
poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 4.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
czarna herbata
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Heidebeere Intense
Bonne Maman
D NOVA 4
Aardbeien
Bonne Maman
D NOVA 4
Abrikozen Fruitspread
Bonne Maman
D NOVA 4
Andros mangue morceaux
Andros
A NOVA 4
Frambozen
Bonne Maman
C NOVA 4
Dessert de pommes et de poires
Andros
B NOVA 3
100% pur jus Oranges Pressées
Andros
C NOVA 1
Gelée groseilles
Bonne Maman
D NOVA 4
Confiture Bonne Maman Cerises
Bonne Maman
D NOVA 4
Confiture fraise framboise
Bonne Maman
D NOVA 4
Erdbeere Intense
Bonne Maman
D NOVA 4
Compote Pomme Framboise
Andros
A NOVA 3