Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 367.0 kcal |
| Fat | 5.9 g |
| of which saturated | 0.7 g |
| Carbohydrates | 49.0 g |
| of which sugars | 1.6 g |
| Fiber | 11.0 g |
| Proteins | 24.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
CH SOCzewca 2ta, soczewica czerwona, stonecznik Certyfikowanych upraw ekologicznych. Skadniki: soczewic2 zta BIO (62,5%), soczewica zerwona BIO 30%6), słonecznik Produkt maže zawierać gluten. Sposób przygotowcania: Yellow Lunch wsypać do wrzącej wody w proporcji 1:1 pod przykryciem przez 10 minut. Pod koniec gotowania dodać szczyptę soli, wyn i pozostawić na 5-10 minut pod przykryciem. Zeskat Wartość odżywcza Wartość energetyczna w 100 g produktu 1547 kl/367 kcal Thuszcz 5,9g 0,7 g 49 g 1,6g 11g 24g 0,02g w tym kwasy thus2owe nasycone Weglowodany w tym cukry Blonnik Blalko Sốl Najlepiej spotyć przed końicem/Nr partic z boku opakowania. Przechowywaćw suchymi chlodnym miejsau. Po otwarcu saczelnie zamknąć opakowanie. INNE 500ge 5 902 Masa netto: So zaa Sa kd
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Guacamole
Frudel
Alcachofa asada al horno tarrina
Suculenta
Pimiento a tiras
Suquipa
Postre de manzana y plátano
Anela
Guacamole ecológico bio
Frudel
Postre de manzana y mango
Anela
Postre de manzana y melocotón
Anela
Escalivada con cebolla
suquipa
Piquitos
Piquitos San Roque
POSTRE DE POMA I MADUIXA
Anela
Postre de manzana y pera
Anela Fruits
Guacamole
Frudel