Barcode: 0685441014757
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 356.0 kcal |
| Fat | 1.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 75.6 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 13.3 g |
| Proteins | 13.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cooked cracked wheat Contains: Wheat. May contain: Wheat, Hazelnut, Pistchio, Peanuts, Sesame.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Clover valley, mini peanut butter & jelly cookies
Clover Valley, Bud's Best Cookies Inc.
E NOVA 4
Bio Früchte Müsli
lieber gesund
A NOVA 1
Kokosmelk
C NOVA 4
Focaccina No Carbo
Keto Gold
A NOVA 4
TOFU artisanal nature
L'Atelier Tofu
A NOVA 3
Carrefour Brown Bread
Carrefour
NOVA 3
Bombolone no carbo
Keto gold
C NOVA 4
Carrefour Sweet Bread
Carrefour
NOVA 3
Tofu artisanal fumé
L'Atelier Tofu
A NOVA 3
Tofu artisanal olives
L'Atelier Tofu
A NOVA 3
Bruschetta no carbo
Pro Nutrition
A NOVA 4
Volkoren graanontbijt
Brinta
A NOVA 1