Barcode: 0041512086656
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 2.5 g |
Ingredients
Distilled vinegar, water, #1 grade mustard seed, sea salt, turmeric, paprika, spices.
Related Products in Condiments
Pesto Vegetale Bio
Artigiana Genovese, Artigiana Genovese bio
E NOVA 4
Pesto alla genovese
Artigiana Genovese
E NOVA 3
Salsa al Basilico
Pasta & Company
B NOVA 3
Aceto balsamico di modena
Vetus
NOVA 2
Organic Arrabbiata sauce
Classico Italiano
B NOVA 3
Pesto alla genovese
Cascina Lia, Naturello
E NOVA 4
Pesto alla genovese
Artigiana Genovese
E NOVA 3
Pesto fresco
Pasta & Company, Pasta Et Company
E NOVA 4
Pesto fresco
Pasta & Company
E
Maionese
Iper
E NOVA 4
Pesto alla genovese
Naturello
E NOVA 4
Aceto basalmico di Modena IGP
NOVA 2