Barcode: 8713609130406
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 115.0 kcal |
| Fat | 0.4 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 22.1 g |
| of which sugars | 5.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.9 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Water, rijst, kipfilet (1 9%), suiker, verdikkingsmiddel (El 422), citroen, zout, ui, zonnebloemolie, peper, gemodificeerd tapioca zetmeel, knoflook, melasse, soja eiwit (soja), maiszetmeel, citroenzuur, azijnzuur, rode pepers aardappelzetmeel, maltodextrine, palmvet, rundvleesextract, aroma (melk), gistextract, geroosterde ui, geconcentreerd uiensap, karamelstroop, dextrose, kurkuma, wortelpeterselie
Allergens
milk
soybeans
Additives
e260
e330
Related Products in Meats And Their Products
Hamburgher
Esselunga
C NOVA 3
Cotechino precotto
Salumi Lorenzi
E NOVA 4
Fesa di tacchino al forno
Salumi Lorenzi
C NOVA 4
Hamburger di bovino adulto
Esselunga, Esselunga Bio
C NOVA 3
Tortellini Boeuf Bolognaise
Giovanni Rana
D NOVA 4
Grandi Girasoli
RANA
B NOVA 4
Bresaola italienne - Viande de boeuf sechée
Dia, Furlotti & C.
D NOVA 4
Tacchino arrosto
Ghiotto
C NOVA 4
Cordon bleu
Carnj, Carnj Società cooperativa agricola
D NOVA 4
Hamburger
Esselunga
C NOVA 3
Jamón Serrano
Furlotti&c
E NOVA 3
Salame strolghino
Cavalier Umberto Boschi
E NOVA 4