Barcode: 20311513
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 64.0 kcal |
| Fat | 2.4 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 7.3 g |
| of which sugars | 6.8 g |
| Fiber | 3.1 g |
| Proteins | 1.4 g |
| Salt | 1.5 g |
Ingredients
82% rote Paprika, 8% Auberginen, 4% Peperoni, Branntweinessig (AT: Weingeistessig), Sonnenblumenöl, Zucker, Speisesalz, Knoblauch.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Toyama-ken Koshihikari Reis
Toyama
B NOVA 1
Pure sesame oil
gold-plum
C
Rodzynki hetmańskie
BakaD'Or
D NOVA 4
稻庭风乌冬面
はつかり麺株式会社
NOVA 4
Kc Central Trading Co., Soybean With Shiitake Mushroom
Kc Central Trading Co.
A NOVA 3
pom juice
NOVA 4
Nuwara eliya, lemon tea
Nuwara Eliya
D NOVA 4
High Protein Oats (Dark Chocolate)
MuscleBlaze
C NOVA 3
茨城县产青椒
JA全農いばらき
B NOVA 1
Pudina Treat
Bikaji
NOVA 4
Tofu Bar
FAMILY MART
C
Kc Central Trading Co., Cooked Soybean
Kc Central Trading Co.
A NOVA 3