Barcode: 4908729108037
pom juice
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
japan
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.4 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
果実(オレンジ、うんしゅうみかん)、香料
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Ekologisk torkad mango
Änglamark
D NOVA 1
Vetekaka
Coop
C NOVA 4
Broccolisoppa
Coop
C NOVA 4
Mango, torkade skivor
Coop
D NOVA 3
Vetemjöl
Coop
A NOVA 1
Jordnötssmör - Extra Smooth
COOP
C NOVA 3
Äppelmos
Coop
C NOVA 4
Ekologisk apelsindryck
Änglamark, Coop
D NOVA 4
Coop Original Toast
Coop
C NOVA 4
Havredryck Choklad
COOP Sverige AB, Coop
E NOVA 4
Vilja Guld
Coop
C NOVA 4
Vilja Fullkorn
Coop
B NOVA 4