Barcode: 01894257
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 604.0 kcal |
| Fat | 51.1 g |
| of which saturated | 4.0 g |
| Carbohydrates | 9.2 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 10.8 g |
| Proteins | 21.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
almonds
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mandarin Orange Whole Segments in Light Syrup, Canned.
Fruitropic
B NOVA 3
Multigrain Rye Bread
Natural Bakery
NOVA 4
Whole Mushrooms
D
A NOVA 3
Mini Flour Tortillas
Trader Joe's
NOVA 4
Canadian Rye Bread
Natural Bakery
C NOVA 4
Mina falafels
Maple Leaf
A
Orange Juice
Trader Joe's
C NOVA 1
Almost Everything Bagels
Trader Joe's
D NOVA 4
Baked Beans & Pork Sausages by Sainsbury's
Sainsburys Sainsbury's
B NOVA 4
Mediterranean Seven Spice Hummus
Cedars Deli
C NOVA 3
Super Sandwich Ice Cream
Chapman
C NOVA 4
Patio Potato Chips
Trader Joe's, Kiri
E NOVA 4