Barcode: 0687106390824
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 667.0 kcal |
| Fat | 53.3 g |
| of which saturated | 5.0 g |
| Carbohydrates | 20.0 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 13.3 g |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Almonds, vegetable oil (soybean and/or peanut oil).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Biscottes aux céréales et aux graines
Maître Jean Pierre
C NOVA 4
Frühlingsrollen
Chef Select, Vitasia
C NOVA 4
Olives noires à la grecque
baresa
E NOVA 3
Chips Moutarde
D NOVA 4
Bio-Cranberries
Bösch Boden Spies, Naturgut, Penny
D NOVA 3
Chapelure pour toutes préparations panées
Dilecta
B NOVA 3
Biscottes au froment
Maître Jean Pierre
C NOVA 4
Bio citron plein sud
Bio pur jus fruits du verger
solevita
E
Handcooked chips sour cream&onion
Hema
D NOVA 4
Patatas artesanas al estilo tradicional
Snack Day
C NOVA 3
Huile d'olive vierge extra biologique d'Espagne
Biotrend
B NOVA 2