Barcode: 0850397004040
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 286.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 77.1 g |
| of which sugars | 68.6 g |
| Fiber | 8.6 g |
| Proteins | 2.9 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Apples, pears.
Related Products in Snacks
Candy corn trail mix
E NOVA 4
Pecan shortbread cookies
E NOVA 4
Chewy chocolate chip cookies
E NOVA 4
Cookies
E NOVA 4
Microwave popcorn
E NOVA 4
Trail mix peanut butter cup
E NOVA 4
Chunky chocolate chip cookies
E NOVA 4
Mild Chow Chow, Mild
Graul's market
D NOVA 3
Medium Pitted Ripe Olives
Bell's
NOVA 3
Bremner, wafers, original
Bremner
C NOVA 3
Roasted & salted almonds
C NOVA 3
Raw almonds
A NOVA 1