Barcode: 0007789045313
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 71.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 17.7 g |
| of which sugars | 14.2 g |
| Fiber | 0.9 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apples, sugar, water, ascorbic acid (to maintain color).
Related Products in Snacks
Croque Monsieur Pomme de terre
Too Good Kids, TooGood
D NOVA 4
Nature Pomme de Terre
TOO GOOD
D NOVA 4
Cookies chocolat/noisette
Me & You,My & You
E NOVA 4
Snack poppé
Too Good
E NOVA 4
TOO GOOD SOJA
Too Good
D NOVA 4
Snack Poppé Végétarien
Too good
D
Snacks de Pomme de Terre Ketchup
TooGood, TooGood Kids
D NOVA 4
Snack Poppé Paprika
Too good
C NOVA 4
Creamy cookies beurre de cacahuète
My &you, Myprotein
E NOVA 4
Soja & Pomme de Terre saveur Truffe
Too Good
C NOVA 4
Snack poppé saveur paprika
Too Good
D NOVA 4
Snack Poppé T&H (Tomate et Herbe)
TOO GOOD
D NOVA 4