Barcode: 7617500193953
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 14.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.5 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
acqua minerale naturale Aproz, zucchero, acido carbonico, acido: acido citrico, aroma naturale, ossigeno (30 mg /l).
Additives
e330
e948
Related Products in Beverages
Sève de bouleau au matcha
BelSeva
C
A.de Fussigny Cognac Pure Organic XO
A.de Fussigny, Pure Organic
NOVA 3
Summum Vodka Piment d'Espelette
Summum Vodka
NOVA 3
A.de Fussigny Cognac Pure Organic VS
A.de Fussigny, Pure Organic
NOVA 3
Thé glacé pêche
Norky
D NOVA 4
Eau de coco
Cojean
B NOVA 1
Banane
JFA
E NOVA 3
Pamplemouse rose
Pink Grapefruit Nectar
E
Jus de pomme
Jus De Fruits D'alsace, Jus de fruits d'alsace(jfa)
E NOVA 3
Summum Vodka Single Estate
Summum Vodka
NOVA 3
A.de Fussigny Cognac Pure Organic VSOP
A.de Fussigny, Pure Organic
NOVA 3
Summum Vodka Citron
Summum Vodka
NOVA 3