Barcode: 7613312470350
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 9.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.3 g |
| of which sugars | 2.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau minérale naturelle, sucre, acidifiant:acide citrique, acide carbonique, arôme naturel
Additives
e290
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Blueberry Pear
Outshine
NOVA 4
Hot cocoa mix
Nestlé
NOVA 4
Premium Original Orange Juice
Market Basket
E NOVA 1
Strawberry Artificially Flavored Syrup
NOVA 4
Cold foam creamer
Coffee mate
E NOVA 4
Tangy Original
SunnyD
E NOVA 4
SunnyD
Sunnyd
D NOVA 4
Mocha Iced Coffee
Coffee-Mate
D NOVA 4
BREAKFAST ESSENTIALS RICH MILK CHOCOLATE NUTRITIONAL POWDER DRINK MIX
Carnation
D NOVA 4
100% apple juice from concentrate
Market Basket
E NOVA 1
Rich Chocolate Flavor Hot Cocoa Mix
Nestlé
NOVA 4
BREAKFAST ESSENTIALS Nutritional Powder Drink Mix
Carnation
NOVA 4