Barcode: 5010102242111
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Sparkling Water, Lemon Juice from Concentrate, Natural Flavourings
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
White Grapefruit Juice
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
C NOVA 4
Cranberry 100% juice blend
NOVA 4
Natural Spring Water
Culinaria
B NOVA 1
Black Cherry Caffeine Free Sparkling Water Beverage, Black Cherry
Schnucks
C NOVA 4
Papaya Nectar Juice, Papaya
Goya
E NOVA 4
Freezable fun pops
Essential Everyday
E NOVA 4
Light lemonade
Essential Everyday
NOVA 4
Assorted Flavors Happy Drinks, Assorted
Schnucks
C NOVA 4
Lemonade From Concentrate
Essential everyday
E NOVA 4
Energy rush
C NOVA 4
Lime juice
Italia Garden
B NOVA 1
Lemon Juice
Concord Foods
B NOVA 3