Barcode: 0854031005059
Arabelle, Dilled Onions
by Arabelle Llc
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 28.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.6 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 1.7 g |
Ingredients
Sweet onion, vinegar, water, salt, dill seed, red chili pepper flakes.
Related Products in Salted Snacks
Lemon tahini chop salad chopped vegetable blend, grape tomatoes, white-meat chicken, feta cheese & pita chips with lemon tahini dressing, lemon tahini chop salad
C NOVA 4
Homemade ajver mild vegetable spread, mild
C NOVA 4
Mushroom salad
B NOVA 3
Bruschetta topping
B NOVA 3
Olives Kalamata Whole
Kordatos
E NOVA 3
Organic cucumbers in brine
Polan Polsko-Francuska Sp. Z O. O.
C NOVA 3
Fu-chung, bean curd
Fu-Chung
E NOVA 3
Sauerkraut
Polan Polsko-Francuska Sp. Z O.O.
C NOVA 3
Pickled sweet red peppers
B NOVA 3
Marinated pickles with oak and cherry leaves
C NOVA 3
Branston Original Pickle
Branston
E NOVA 4
cucumbers in brine
C NOVA 3