Barcode: 3418659991407
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 631.0 kcal |
| Fat | 52.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | 5.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ea coques
Related Products in Fats
Pure Ghee
Kohinoor
E NOVA 2
Vijaya Cow Ghee
Vijaya
E NOVA 2
Cow's ghee
Patanjali
E NOVA 2
DESI GHEE
MADHUSUDAN
E NOVA 2
Cow ghee
Patanjali
E
MilkyMist Cow Ghee
MilkyMist
E NOVA 2
Huile De Sesame Ottogi
Ottogi
C NOVA 2
Omega-3 Fish Oil
Apollo
B NOVA 4
Cow Ghee
G. Pulla Reddy
E
Pure Cow Ghee
Amul
E NOVA 2
Ottogi Sesame Oil
Ottogi
C NOVA 2
Gagan Vansaspati
Gagan,Bunge
E NOVA 2