Barcode: 0058716980031
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 600.0 kcal |
| Fat | 48.0 g |
| of which saturated | 8.0 g |
| Carbohydrates | 18.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 30.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Peanuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mämmi
Saarioinen
A NOVA 3
Reissumies chilikana eväsleipä
Oululainen,Fazer
E NOVA 4
Saarioinen lactose-free rice porridge
Saarioinen
C NOVA 3
Halkaistu 100% Ruisleipä
Pulla pojat
A NOVA 3
Perinteisesti imellytetty mämmi
Saarioinen
A NOVA 3
Halloumi & Couscous
Saarioinen
D NOVA 4
Falafel-bulgur Power Bowl
Saarioinen,Eväs
C NOVA 4
KauraKuitunen
Hirvelän
A NOVA 3
Hapankorppuja
Oululainen
B NOVA 3
Vispipuuro
Saarioinen
C NOVA 4
Kana-couscous power bowl
Saarioinen
C NOVA 4
Sydän vadelmamarmeladi
Panda
E NOVA 4