Barcode: 5391521841100
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
natural mineral water citric acid) natural raspberry blackcurrant and strawberry flavourings with other natural flavouring preservatives (potassium sorbate, sodium benzoate) sweeteners (sucralose, acesulfame k)
Additives
e202
e950
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Dole Energy Delight drink
Dole
C NOVA 4
Organic Lemonade
Trader Joe's
NOVA 4
Oat drink
C NOVA 4
Chocolate Flavored Protein & Greens Drink Mix, Chocolate
E NOVA 4
Chocolate Flavored All-In-One Shake Drink Mix, Chocolate
D NOVA 4
Milk free almond drink by sainsbury's
By sainsbury's
B NOVA 4
Soya Drink Milk Free by Sainsbury's
By sainsbury's
B NOVA 4
Blood Pressure
Prince of Peace
Pressed pinapple, apple, peach & passion fruit juice
M & S
C NOVA 1
Pineapple Mango Juice
Dole
E NOVA 1
Original
Pringles
NOVA 4
Wiggles Gels - Orange
Dole
E NOVA 4