Barcode: 3800201541190
Бяло пшенично брашно
by Лимея
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 3
Labels
no gmos
no preservatives
утвърден стандарт българия
Categories
Available in
bulgaria
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 358.4 kcal |
| Fat | 2.2 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 74.0 g |
| of which sugars | 1.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 10.7 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
Пшенично брашно, регулатор на киселинността - аскорбинова киселина , ензими
Additives
e300
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Gelée extra de Maracudja
Dormoy
D NOVA 4
Confiture de banane
Dormoy
D NOVA 3
Confiture goyave ananas
Dormoy
D
Confiture De Goyave
Dormoy
D
Abricot pays
Dormoy
D NOVA 4
Confiture De Goyave
Dormoy
D NOVA 3
Gelée De Goyave Dormoy
Dormoy
D NOVA 4
Confiture extra de banane
dormoy
D NOVA 3
Confiture Extra Mangue - Ananas
Dormoy
D NOVA 4
Confiture de Tamarin
Dormoy
D NOVA 4
Gelée de goyaves
Dormoy
D NOVA 4
Confiture extra de mangue
Dormoy
D NOVA 4