Barcode: 0041190085576
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 66.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 13.3 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
wine vinegar, concentrated grape must, caramel color
Additives
e150c
Recipes with Similar Ingredients
Marinated Olives
7 ingredients
Gourmet Turkey Sandwich
1 ingredient
Strawberry, Mandarin Orange, Avocado Salad
13 ingredients
Awesome Roasted Salmon With String Beans
11 ingredients
Outback Steakhouse Balsamic Glaze
3 ingredients
Sauteed Garlic Asparagus
5 ingredients
The Best Green Beans You Will Ever Have
6 ingredients
Quinoa & Fresh Vegetable Salad
20 ingredients
Edamame Corn Salad
11 ingredients
Mama'S Bacon-Wrapped Green Beans
5 ingredients
Tasty Tomato Salad With Mustard Vinaigrette
9 ingredients
Arugula Peach Salad
8 ingredients
Related Products
Green maraschino whole fruit cherries
D NOVA 4
Orange juice
C NOVA 4
Whole fruit maraschino cherries with stems
D NOVA 4
Whole fruit salad cherries
D NOVA 4
Cherry limeade energy drink enhancer, cherry limeade
NOVA 4
Whole fruit maraschino cherries
C NOVA 4
Maraschino cherries
D NOVA 4
No pulp orange juice from concentrate
Our Family
C NOVA 1
Oven Crispy Breaded Fish Sticks
Our Family
C NOVA 4
Breaded Fish Sticks
Nash Finch Company
C NOVA 4