Barcode: 5055257866669
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 84.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 16.5 g |
| of which sugars | 13.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
Rice Vinegar, Sugarz Corn Svrup, Acidity Regulator: Citric ACId; Salt Grape Extract, Colour: Caramel; #lavouring,
Additives
e150
e330
Related Products in Beverages
SENSEO caffe macchiato Maison du café, 8 dosettes
Senseo
E
Ice tea
Lipton
D NOVA 4
Senseo doux 36 dos+4 grat
Maison du Café
B NOVA 1
Detox A L Aloe Vera
Gayelord hauser
E NOVA 4
500ML Jus 8 Superfruits Bjorg
Bjorg
D NOVA 1
Lipton Green Tea 25'S Exp 09
Lipton
B
Boisson aux pruneaux
gayelord hauser
E NOVA 4
Détox au gingembre GAYELORD HAUSER, bouteille de
Gayelord hauser
E
Senseo Chocobreak
Jacobs Douwe Egberts, Senséo
NOVA 4
Fürchtepüree
Ponthier
E
Sirop d'Agave Bio
Bjorg
E NOVA 1
saveur pêche ici tea
Lipton
D NOVA 4