Barcode: 5200413900040
Balsamic vinigar
by Lakonis
Labels
organic
eu organic
gr bio 13
ab agriculture biologique
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 113.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 24.0 g |
| of which sugars | 23.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Vinaigre de raisins, moût de raisins concentré à froid.
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Condiments
Sauce für Fajitas
Fuego
A NOVA 4
Hot pepper Sauce fuego green
Fuego
NOVA 4
Zimt
EDORA
A
Mild Salsa Dip
Fuego
C NOVA 4
Hot Pepper Sauce Classic
Fuego
E NOVA 4
Estragonsenf
Selex
D NOVA 4
Salsa Dip hot
Fuego
E NOVA 4
חרדל אמיתי אורגני
נטורפוד,Naturafood,Horrlein
NOVA 3
מיונז אמיתי אורגני
נטורפוד,Naturafood,Horrlein
HOT TACO SAUCE
Fuego
C NOVA 4
EDEKA Jürgen Langbein Feine Küche Wild Fond für Saucen und Suppen 500ml 1.99€ 1l 3.98€
Jürgen Langbein, EDEKA Jürgen Langbein Feine Küche
C NOVA 3
Cheese Dip
Fuego
D NOVA 4