Barcode: 0850091005091
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 17.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.7 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
Organic tomatoes, organic jalapeno peppers, sea salt, organic spices, organic garlic powder, organic espresso bean, citric acid.
Additives
e330
Related Products in Condiments
Sel de Guérande, gros
Danival
Vinaigrette Légère Vinaigre Balsamique de Modène et Pointe d'Orange
Maille
D NOVA 4
Bio Shoyu
Danival
E NOVA 4
Ketchup au sucre de canne
Danival
D NOVA 4
Sauce pour Fajitas
Danival
C NOVA 4
Sauce Tomate Traditionnelle
Danival
C NOVA 3
Tamari bio
Danival
E NOVA 3
Shoyu
Danival
E NOVA 4
Sauce de soja bio tamari
Danival
E NOVA 3
Bio shoyu sauce de soja
danival
E NOVA 3
Ketchup au sirop de riz
Danival
D NOVA 4
Tamari
Danival
E NOVA 3