Barcode: 0062100010464
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 36.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 9.5 g |
| of which sugars | 9.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
carbonated water. natural flavour, sucres (sucre/alucose-fructose allura, citric gazéifiée, adaily value otidienne* caramel, rouge brillant fcf. bde citrique, arôme naturel, www.canadadry.ca ball 1% bum,
Related Products
Cappuccino
Good Day
NOVA 4
Dark milk assortment
Van Houten
D NOVA 4
Kapal Api Kopi Special Bag 60g
Esprézzo Centerfilled Mocha Coffe Candy
PT Agel Langggeng
E NOVA 4
ABC kopi susu
ABC
Van houten cocoa almonds
Van Houten
NOVA 4
Ginger Sweets Honey Lemon 125 GR Gingerbon
C NOVA 4
Good Day Mocacinno
Good day
NOVA 3
Relaxa Cuwi
Relaxa
A
Kapal Api Grande Java Latte
Kapal Api
NOVA 3