Barcode: 0648114190042
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 167.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 38.9 g |
| of which sugars | 38.9 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar, fruit, (seedless blackberry puree), water, pectin, lemon juice, and/or citric acid.
Additives
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Chana Dal
Laila
A NOVA 1
Rice Stick Noodles
Thai Dragon
C NOVA 3
Pad Thai Rice Noodles
Thai Dragon
B NOVA 1
Africa Peanut Butter
Mother Africa
C NOVA 4
Punjabi Mixed Pickle
Laila
D NOVA 3
Kimchi
Sun Hee
C NOVA 3
Red split lentils
Laila
A NOVA 1
Udon Noodle Bowl Spicy kung Pao
Sun Hee
NOVA 4
Fresh udon noodles
B NOVA 4
Red split lentils
A
Fresh nut Oil
Coco fresh
E NOVA 2
Farina potato starch
Island Sun
C NOVA 2