Barcode: 3760324840979
Boisson Bio épeautre
by La Fourche
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 3
Labels
organic
eu organic
no added sugar
nutriscore
nutriscore grade b
ab agriculture biologique
Categories
Available in
belgium, france, luxembourg
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 59.0 kcal |
| Fat | 1.3 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 7.7 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Eau, épeautre* (15%), huile de tournesol*, sel. *Issu de l'agriculture biologique.
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Appelsin med fruktkjøtt
Tine sa
E
Tomatbønner
Nora
C NOVA 4
Caffe Gusto Vaniglia
Tine
B NOVA 4
Sunniva
Epple Og Appelsin kanel, vanilje og kardemomme
E
Original Eple
TINE SA
C NOVA 1
Marmellata di arance
Orkla foods norge
D NOVA 4
Confiture Hjemmelaget
ORKLA FOODS NORGE AS (STABBURET)
C NOVA 4
hjemmelaget bringebær & rips
Nora,Orkla Foods
NOVA 4
Appelsin juice
Sunniva
C NOVA 1
Hjemmelaget Jordbærsyltetøy
Orkla
NOVA 4
Vaniljekrem til kremkaker
Tine sa
NOVA 4
IsKaffe Cappucino
Tine sa
D NOVA 4