Barcode: 8720618986221
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 340.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 85.0 g |
| of which sugars | 79.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
e141, e160a, e120, e133, e420, e905, e903, e904, e414
Additives
e120
e133
e141
e160a
e414
e420
e903
e904
e905
Related Products in Snacks
Raspberry Apricot, Cricket protein Energy Bar
Näak
NOVA 4
Gummy Bears
Gummy Rush,Cheery Chews
E NOVA 4
Gummy Rush requins bleus
Cherry Chews
D NOVA 4
Gummy Rush Atomic Peaches
Cheery Chews
E NOVA 4
Britain Gummy
NOVA 4
Hippo Gummies
Healthy Hippo
NOVA 4
Allergy Smart Snickerdoodle Cookies
Green Gourmand
E NOVA 4
Gummy Rush Bouteilles bébé
Cheery Chews
D NOVA 4
Gummy rush cerises pétillantes
Cheery Chews
NOVA 4
Gaufres aux légumes aux baies nordiqurs
Les Snorôs
C NOVA 4
Sour Keys
Healthy Hippo
B NOVA 4
Banana Chocolate Cricket protein Energy bar
Näak
NOVA 3