Barcode: 7622202206283
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 544.0 kcal |
| Fat | 32.0 g |
| of which saturated | 19.0 g |
| Carbohydrates | 58.0 g |
| of which sugars | 57.0 g |
| Fiber | 1.5 g |
| Proteins | 6.2 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Cukrus, kakavos sviestas, nugriebto pieno milteliai, augaliniai riebalai (alyvpalmių, sviestmedžių), trinta kakava, išrūgų milteliai, pieno riebalai, kokosų drožlės 1.5 %, sojų lecitinai, lazdynų riešutų masė, kvapiosios medžiagos
Allergens
milk
soybeans
Related Products in Snacks
Mini Craquelins Frais
D NOVA 4
Chou parisiens
La Lorraine
D NOVA 4
Fleur brioche
La Lorraine
D NOVA 4
Éclair
La Lorraine
D NOVA 4
Bonhommes St-Nicolas
La Lorraine
E NOVA 4
Fleur de brioche chocolat
La Lorraine
E NOVA 4
La Lorraine- nid creme au beurre moka
La Lorraine
D NOVA 4
Pâte d'amandes 33% Tricolore
E NOVA 4
Maïs salés
NV Colosseum
D NOVA 3
Javanais
La Lorraine
E NOVA 4
Croute citron meringue
La Lorraine
E NOVA 4
abrikozencorin
La Lorraine
D NOVA 4