Barcode: 19091952
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 41.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 9.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Jus de pomme à base de concentré, avec adjonction de gaz carbonique - 99,5 % jus de pomme d uase de concentré, gaz carbonique, antioxydant (E300) A
Additives
e290
e300
Related Products in Beverages
Izvorul Alb - Apă minerala plata
Dorna
A NOVA 1
Coca-cola vanille
coca-cola
E NOVA 4
Coca-cola Lime Drink 1.5 L
Coca Cola
E NOVA 4
Fanta zero pineapple & grapefruit
Fanta
C NOVA 4
Fanta Apple And Sour Cherry
Fanta
C NOVA 4
Eau Minerale Naturelle Légèrement Pétillante
Chaudfontaine
A
Sparletta Sparletta Sparberry 330ML 330 ML
Sparletta
E NOVA 4
Sprite Zero
Sprite
C NOVA 4
Dorna Apa Minerala Carbogazoasa
A
valpre spring water
cocacola
A
Coca Cola Life
Coca Cola Life, Coca-Cola
E NOVA 4
Coca Cola Vanilla Coke 1.5 Litre
Coca Cola
E NOVA 4