Barcode: 3250390784906
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 252.0 kcal |
| Fat | 0.8 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 51.4 g |
| of which sugars | 2.2 g |
| Fiber | 2.6 g |
| Proteins | 8.1 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
Farine de blé, eau, sel, levure.
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Chlebíčky rýžové celozrnné
RACIO
B NOVA 1
Polomáčené rýžové chlebíčky jogurtová poleva
Racio
E NOVA 4
Arizonky
Kávoviny
D NOVA 4
Brusinky
Poex
D NOVA 3
chlebičky rýžové s kukuřicí
Racio
C
Křupavé lupínky
dexi
NOVA 4
Chlebíčky rýžové se sójou
Racio
B NOVA 3
Ovesné vločky
Bílý Mlýn Kepka
A
Rýžové chlebíčky s amarantem
Racio
C NOVA 3
Zámecká zeleninová směs
Nowaco
A
Grapefruit
BIRGO,Budveiser
NOVA 4
Polévková směs
Nowaco
A