Barcode: 8718858612741
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Água gaseificada, ácido (ácido citrico), aroma natural, edulcorantes (acessulfame K e sucralose), antioxidante (ácido ascórbico). corante (cártamo, complexos cúpricos das clorofilinas)
Additives
e300
e330
e950
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Le blanc Pétillant 0% Alcool
French bloom
C NOVA 3
BAHWAI Citron | citron vert
Bahwai
C NOVA 4
Eau pétillante au CBD
Chilled
B NOVA 4
Thé vert infusé au CBD violette et citron
C NOVA 4
BAHWAI fruits rouge
Bahwai
B NOVA 4
MODERATO 0
NOVA 4
Bahwai
Bahwai
C NOVA 4
Eau Pétillante Aromarisée Thé Vert
B NOVA 3
Hibiscus, fraise & basilic
Jane
C NOVA 4
BahWai Ice Tea Pêche
Bahwai
C NOVA 4
Kombucha Elixir
Fermenting & Co.
C NOVA 3
Kéfir fruit de la passion - Rooibos
Kéfir&Co, Ferment factory
B NOVA 1