Barcode: 0001902210038
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 421.0 kcal |
| Fat | 15.8 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 68.4 g |
| of which sugars | 26.3 g |
| Fiber | 10.5 g |
| Proteins | 10.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Honey of sugar cone.
Recipes with Similar Ingredients
Guava Cheese Tart
7 ingredients
Queso Panela Con Orégano (Panela Cheese With Oregano)
5 ingredients
Tepache (Slightly Fermented Pineapple Drink)
5 ingredients
Papelón Con Limón-Menta
8 ingredients
Cheese Filling
1 ingredient
Tomato Cucumber Salad With Panela Cheese
6 ingredients
Dolce De Calabaza (Candied Pumpkin)
7 ingredients
Enyucado (Colombian Cassava Feta Pie)
11 ingredients
Marinated Panela Cheese With Poblano Pepper Sauce And Steamed Vegetables
7 ingredients
Grilled Panela Cheese And Bean Salad Tacos
10 ingredients
Penne Pasta With Chipotle
14 ingredients
Couscous With Panela Cheese
14 ingredients
Related Products
Pilpa création nougat glacé
Pilpa
D NOVA 4
Pilpa Glace au Citron Meringué
Pilpa
D NOVA 4
6 bûchettes macaron framboise / framboise fruits exotiques 660
Pilpa
NOVA 4
Ice'n'Roll Glaces Chocolat-Vanille
Milka
E NOVA 4
Crème glacée Vanille
Auchan
D NOVA 4
Nougat Glacé sauce framboise
Pilpa
D NOVA 4
6 coupes façon Pêche-Melba
Froneri
C NOVA 4
8 cônes trois chocolats
Crousty
E NOVA 4
Sorbet Citronnade
Pulco
C NOVA 4
Sorbet Citron
Collection
C NOVA 4