Barcode: 8714786766204
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 464.0 kcal |
| Fat | 18.0 g |
| of which saturated | 17.0 g |
| Carbohydrates | 68.0 g |
| of which sugars | 67.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
fantatale korn, Lentilles au remplissage composé de chocholat, ingreaiet\tà Supt, tutty connut) thickenlng tgen: E' 144 È3?2 (turnower)l qtucote syru04 May contain traces of hazelnuts, almon mllk, in and dry ,ngrealénten Sulken voiied!û emuljaton 904: aroma, Kan sporen Van haaln0'itrtJ amandalan en malk bwctttn, en koej bmarem ingré51entt: Sucre, entje hydrqénée de palmiste, noix de coco), poudre de cacao, E414, %ionntsÈ100, E141 EIB2i E183, Ef7f, émulsifiant E322 (ttumesof): trop de ESCI, 304
Additives
e141
e322
e414
Related Products in Specific Products
Aoste Disney Sauc. jambon 5PCS
aoste
D NOVA 4
Mistura para Brownie e Muffins
NOVA 3
asda free from 4 tea cakes
Asda
C
Gâteau de fête
Disney Kitchen
D NOVA 4
mini Galetes Milho
Salutem
NOVA 3
Disney Frozen Fruitickles Strawberry,Orange & Blackcurrant Fruit Gums 18G
Disney
C
Diet Pasta
Bulk
A NOVA 4
Gateau Disney
Disney
D NOVA 4
White rolls
genius
B NOVA 4
Drop Bread Gorgeous Bread Sauce Mix
Gordon Rhodes
C NOVA 4
Argolinhas Milho e Mel
C NOVA 4
Fudge
Cambrian confectionery, Cambrian
E