Barcode: 7610114030324
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 239.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 97.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Isomaltol, acidifiant: acide malique, jus de griotte concentré (0.85%), arômes (0.41%), édulcorants: acésulfame K et néohespéridine DC.
Additives
e296
e950
e959
Related Products in Snacks
Galletas Virginia B ~ San Chocolate S / Azucar 120G
Virginias
D NOVA 4
energy bars pack
Loading
NOVA 4
Corazones platano y fresa
Hero
C NOVA 3
Turrón Blando Almendra El Taller Virginias 200G
Virginias
D NOVA 4
Premium brownie - Biscuit recouvert de chocolat
Virginias
E NOVA 4
Corny Barra Mango
Corny
C NOVA 4
Barritas Cookies & Cream
Corny
E NOVA 4
Yayitas hechas con miel
Lu
E NOVA 4
B-san galletas integrales finas de espelta bajas
Virginias
A NOVA 4
Doraemon galletas
Virginias
D NOVA 4
Solo
Hero
A NOVA 3
Galetes Principe Est. Xocolata
Lu
E NOVA 4