Barcode: 0811374039981
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2.1 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated Water, Natural & Artificial Flavors, Beta-Alanine, Malic Acid, Citric Acid, Sucralose, Sodium Benzoate, Acesulfame Potassium
Additives
e211
e296
e330
e950
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Beer 100% pure malt
Amstel
NOVA 3
Young coconut juice with pulp
Chaokoh, Theppadung Porn Coconut Co
D
Sparkling elderflower pressé
Sainsbury's
D
Apple&Elderflower
By sainsbury's
C NOVA 4
Lait écrémé en poudre
Régilait
NOVA 1
Maple Root Beer
Sprecher Brewing Company
E NOVA 4
Dixie peach
Trader Joe's
E NOVA 4
Apple, Watermelon & Strawberry Juice Drink
Sainsbury
D NOVA 4
Silk Organic Soy Unsweet
Silk
B NOVA 4
White Grape & Peach High Juice
Waitrose
C NOVA 4
Apple
Gerber
E NOVA 1
Cherry
Powerade
D NOVA 4