Barcode: 0815154023405
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2.1 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.6 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
CARBONATED WATER, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, NATURAL FLAVORS, L-LEUCINE, CAFFEINE, L-ISOLEUCINE, L-VALINE, SUCRALOSE, SODIUM BENZOATE (PRESERVATIVE), POTASSIUM CITRATE, POTASSIUM SORBATE (PRESERVATIVE), ACESULFAME POTASSIUM, NIACINAMIDE (VIT. B3), MAGNESIUM LACTATE, COENZYME Q-10, PYRIDOXINE HYDROCHLORIDE (VIT B6), CYANOCOBALAMIN (VIT. B12)
Additives
e202
e211
e329
e330
e331
e950
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Alkaline Water With Electrolytes
Heinen's
B NOVA 1
Banana Flavored Soda, Banana
Tropical
E NOVA 4
BOING
Pascual BOING
D NOVA 4
Boisson à base de Jus de Mangue
Cock Brand
E NOVA 4
Homestyle some pulp 100% pure orange juice from concentrate
C NOVA 1
Cold Brew Cauca Colombia Voyager
Coma
B NOVA 1
Soda
Orangina
D NOVA 4
Papa John's, Blueberry Pomegranate, 16 Oz
Papa John's
B
Blackberry Sparkling Water, Blackberry
B NOVA 4
Fesche Fini Bio Rooibostee
Bioteaque
NOVA 4
Néctar de Guayaba
Boing,Sociedad Cooperativa Trabajadores de Pascual
D NOVA 4
Strawberry Organic Lemonade From Concentrate, Strawberry
Heinen's
E NOVA 4